| Ng'alek Che Kitaunen ♦ Ko weendi Jeiso Kipsengwet (Isingeniso ▪ Isithombe 1: Ujesu Ubuyela Ezulwini) | |
|
| Konyonei Tomirmiriet ne Tilil ak Mat (Isithombe 2: Umoya Oyingcwele Wehla Ngomlilo) | |
|
| Ko omjini Petero Bik (Isithombe 3: Upetru Ushumayela Ebantwini) | |
|
| Kaitab Kaniset (Isithombe 4: Ibandla Lokuqala Lamakrestu) | |
|
| Kisoobi Chito (Isithombe 5: Isishosha Siyaphiliswa) | |
|
| Petero ak Kwondo ne Kiberberis (Isithombe 6: Indoda Nomfazi Abaqamba Amanga) | |
|
| Keborei Stepano (Isithombe 7: Usitifane Uyabulawa) | |
|
| Chito ne Kirutoi nebo Ethiopia (Isithombe 8: Umhambi Wase Topiya) | |
|
| Keerekab Petro nebo Tiongik (Isithombe 9: Umbono Kapetro Wezilwane) | |
|
| Petero ak Romaniak (Isithombe 10: Izindaba Ezimnandi Zawowonke Amazwe) | |
|
| Petero eng Korkoret (Isithombe 11: Upetro Ejele) | |
|
| Petero ak Choronokchich (Isithombe 12: Upetro Nabagani Banke Abathandazayo) | |
|
| Ng'alek Che Kitaunen ♦ Labkeiyet ak Tooge ne bunu Kipsenget (Isingeniso to Part 2 ▪ Isithombe 13: Ukukhanya Nezwi Elivela Ezulwini) | |
|
| Paulo ne Korat ak Anania (Isithombe 14: Usawuli Oyimpumputhe No Ananiya) | |
|
| Kisochinei Kaniset Paulo ak Barnaba (Isithombe 15: Ibandla Lokukhuleka Lithumela Amamishinari) | |
|
| Koamdoi Paulo akobo Jeiso (Isithombe 16: Upawuli Ushumayela Ngojesu) | |
|
| Kiruchi Paulo agobo Chi (Isithombe 17: Unkulunkulu Uphinda Uhlenga Upawuli) | |
|
| Kosoei Paulo ak Silas Konyo Kipreng Rengit (Isithombe 18: Upawuli Nosilas Ekuzamazameni Komhlaba) | |
|
| Paulo ak Kapkorosut nebo Cheptailelit ne Moingen Chi (Isithombe 19: Upawula Ne Altari Konkulunkulu Abangaziwa) | |
|
| Paulo Kimuti Kapkirwok (Isithombe 20: Upawuli Uyiswa Enkantolo) | |
|
| Kosoru Paulo eng Yandik (Isithombe 21: Upawuli Ukhululwa Amasosha Ezitheni Zakhe) | |
|
| Ko Anijinei Paulo Laitorinik (Isithombe 22: Upawuli Ushumayeza Amakosi) | |
|
| Usonet neo ak Ngemetab Melit (Isithombe 23: Upawuli Nonkulnkulu Engozini) | |
|
| Paulo Ko Kimonjororiot eng Rom (Isithombe 24: Upawuli Eyisiboshwa Eroma) | |
|